Land Rover / DIRECT
Roadshow vozů Land Rover
  • 100% naplnění kapacity roadshow

ZADÁNÍ

Vytvořit pozvánku na Land Rover Roadshow 2014, která se koná v České republice již počtvrté. Netradiční pozvánka měla vzbudit zájem o tuto jedinečnou akci, na které si mohou zájemci vyzkoušet vzrušující jízdu v modelech rodiny Land Rover včetně tehdy zbrusu nového Range Rover Sport.

CO JSME VYMYSLELI

Roadshow přináší nezapomenutelné zážitky, jak zažít vozy Land Rover v akci. Celý koncept jsme pojali jako příběh a připravili pozvánku v duchu "Prožijte svůj vlastní příběh Land Rover". Každý z modelů je jedinečný a charakteristický: robustní, neohrožený, vytrvalý, městský, sportovní, exkluzivní, každý z nich má duši. Ta vypráví svůj příběh pomocí zvuků motoru, kol jedoucích po silnici, nebo v terénu. Stačí zavřít dveře, nastartovat a život dostane zcela nové obrátky. Síla, dynamika, onen zvuk Land Roveru umocňuje pocit dobrodružství. A tak vznikla audio pozvánka, CD se 6ti jedinečnými skladbami, které byly komponovány unikátně pro každý model s jeho charakteristickými zvuky, které vyprávějí konkrétní příběh.

VÝSLEDKY

Kapacita všech míst, kde se Roadshow konala, a všech termínů byla naplněna v rekordně krátkém čase. Roadshow se vydařila nad očekávání klienta.

Chcete více informací?

Kontaktujte nás