RWE / DIGITAL
Elektronický přepis
  • 720% návratnost investice
  • 80 % zrychlení procesů

ZADÁNÍ

Přepis energií je komplikovanou záležitostí, kterou je možné provést pouze osobně. To zabere hodně času pro zákazníka i dodavatele. Znamená to nepříjemné běhání, sledování otvírací doby a papírování. Naším cílem bylo vytvořit zcela nový kanál realizace smluvních změn prostřednictvím uživatelsky komfortní on-line služby. 

CO JSME VYMYSLELI

Na základě systémových a procesních analýz jsme připravili jedinečné řešení. Veškeré procesy jsme sloučili na jediné místo a vyvinuli jsme funkční, intuitivní program, který přepis energií výrazně urychluje a usnadňuje. Středem komunikace se stala microsite www.rweprepis.cz, na kterou uživatelé přicházejí zejména z vyhledávačů. Služba je navíc aktivně komunikována na vlastních médiích RWE (on- i off-line).

VÝSLEDKY

Wundermanu se podařilo systematizovat interní procesy RWE, propojit transakční systémy a to vše zabalit do komfortního uživatelského prostředí. Návratnost investice (ROI) dosáhla neuvěřitelných 720 % a projekt přivádí měsíčně stovky nových zákazníků. Přepsání smlouvy se díky našemu řešení zkrátilo z 1 hodiny na 12 minut, což šetří čas jak zadavateli, tak i jeho klientům.

Chcete více informací?

Kontaktujte nás